Ako nenápadne zakryť nedostatky postavy

Ženy túžia byť v každom veku dokonalé, a práve preto vám prinášame niekoľko užitočných rád ako efektne zakryť nedostatky vašej postavy.

Keďže je leto a čas dovoleniek pozornosť budeme venovať najmä výberu vhodných plaviek. Každá žena má inú postavu a z toho vyplýva, že každej bude sedieť iný strih plaviek. Ak bojujete s väčším bruškom, širšími bokmi a výraznejším poprsím vyberajte si jednodielne plavky, ktoré bruško efektne skryjú. Ozdobné prvky na plavkách odvedú pozornosť k iným partiám vášho tela. Čo sa týka farby plaviek uprednostnite tmavšie farby, ktoré mierne uberú na váhe. Zaujímavou voľbou sú takzvané tankiny. Ak by ste nevedeli, čo sú tankiny, tak ide o nohavičky a samostatný top. Tento vrchný diel tankín je rôznej dĺžky, najčastejšie siaha až po úroveň brucha.

Štíhlejšie ženy s menším poprsím by mali siahnuť po dvojdielnych plavkách s námorníckym vzorom. Tie opticky zväčšia objem na tých správnych partiách, akými sú prsia. Menšie prsia je možné zvýrazniť aj push-up podprsenkou.

Hanbíte sa za väčšie bruško či širšie boky? Aj ženské obliny v oblečení môžu vyzerať žensky a príťažlivo. Výberom správneho oblečenia je problém vyriešení. Zásadne si nevyberajte úzke oblečenie, ktoré len upúta pozornosť hlavne na tie miesta, ktoré nepatria k prednostiam plnoštíhlych dám. Úzke nohavice, pulóvre, krátke sukne, mašle i volánikové goliere nie sú v tomto prípade vhodné. Práve naopak, voľte nohavice a sukne rovného strihu a primeranej dĺžky. Dobrou voľbou na horúce letné dni sú tuniky. Nenápadne zakryjú nedostatky vašej postavy.

Čo si ale obliecť na romantickú večeru s novým priateľom alebo manželom? To je problémom mnohých žien, nielen plnoštíhlych. Najlepšou voľbou sú večerné šaty. Ak chcete večer zažiariť a stať sa skutočnou hviezdou večera vyberte si farbu šiat, ktorá zdôrazní váš pôvab. Hitom tejto sezóny sú farby ako fuchsiová, temperamentná červená či medená. Ale ani s klasikou, ako je elegantná čierna určite nič nepokazíte.

 

Napíš komentár