Biele šaty

Nielen budúce nevesty ale aj ženy bez ženích na obzore si môžu biele šaty bez väčších obáv kúpiť. Nebudú to síce klasické svadobné šaty ale krásne biele spoločenské šaty či šaty na leto. Biela farba je veľmi obľúbená, je symbolom čistoty, nevinnosti a prirodzenosti. Je to farba bohov a ich večnosti.

Ak ste si na ples či stužkovú vybrali biele šaty určite zažiarite. Nezabudnite však šaty ozdobiť vkusnými doplnkami, ktoré šaty môžu oživiť. K bielym šatám sa dokonale hodia drevené šperky, drahé kamene, zlaté doplnky ale i pestrofarebné topánky i kabelky.

Biele šatyMnohé zo žien si však zásadne šaty bielej farby nikdy nekúpia, a to z veľmi praktických dôvodov. Biela sa veľmi rýchlo zašpiní, a preto si treba dávať v bielych šatách pozor kde si sadáte alebo kde sa opriete.

Letné mini šaty bielej farby sú na nosenie počas horúcich letných dní tou najlepšou voľbou. Biele letné šaty, ružové topánočky, kabelka i ružové doplnky a môžete vyraziť na nákupy do mesta či na kúpalisko. Biela je neutrálna farba a hodí sa k nej takmer čokoľvek.

Napíš komentár