Čierne šaty

Čierne šatyObľúbená, nadčasová, elegantná, chic a in – tak takto by sme mohli charakterizovať čiernu farbu, ktorá je stále v móde a pravdu povediac z módy nikdy nevyjde. Čierna farba je veľmi praktická, k čiernym kúskom oblečenia si môžete obliecť takmer čokoľvek. Okrem toho má veľmi zaujímavú vlastnosť a to že opticky zoštíhľuje a nevidieť na nej žiadny fliačik. Čierna farba je veľmi obľúbená najmä medzi spoločenskými šatami.

Je to farba, s ktorou určite nič nepokazíte. Je to konzervatívna, elegantná farba, ktorá sa hodí na všetky typy udalostí. A preto, ak sa pripravujete na firemnú party alebo večierok čierne kokteilové šaty budú tou najlepšou voľbou. Neváhajte a kúpte si elegantné čierne šaty. Táto investícia sa vám nielen oplatí, ale tiež vráti v podobe obdivných pohľadov od mužov a závistlivých od žien.

Kombinovať ju možno s akoukoľvek farbou. Odporúča sa čierne šaty zladiť so svetlými a pestrými farbami, akými sú zelená, červená i modrá. Zaujímavý kontrast vytvorí spojenie šiat čiernej farby so žltými doplnkami. Kombinovať čiernu farbu s príliš tmavými odtieňmi hnedej, modrej alebo sivej sa zásadne neodporúča.

Čierne šaty

Čierne šaty

 

 

 

 

 

Napíš komentár