Detské spoločenské šaty

Možno by ste si mysleli, že šaty určené mladým slečnám do spoločnosti sú prezdobené a v ich móde sa nič nezmenilo. Ste však poriadne na omyle! Šaty pre malé dievčatká sa strihom a farbou vo väčšine prípadov podobajú na tie pre dospelé ženy.

Spoločenské šaty pre dievčatká môžu byť taktiež na ramienka (či už tenké špagetové alebo hrubšie a výraznejšie), dlhé až po členky či krátke po kolienka. Je len na vás aký model zvolíte a čomu teda dáte prednosť. Strih je skutočne rôzny a pre staršie dievčatká sú v ponuke šaty pozostávajúce z korzetu a sukne. Vybrať si môžete aj voľnejší strih pre najmenšie princezné.

Spoločenksé šaty pre deti Farby sú rôznorodé a mnohokrát ide o kombináciu farieb. Okrem klasickej ružovej nájdete šaty v žltej, zelenej, jemne oranžovej alebo v čokoládovo hnedej farbe. Gombíky, pracky, vrecká, zips alebo iné detaily môžu byť v kontrastnej farbe aby štýlovo vynikli.

Aj malá slečna potrebuje doplnky. Neodmysliteľnou súčasťou je pochopiteľne kabelka do ktorej treba schovať drobnosti. Mnohé mamičky dajú svojej dcére aj romantické priesvitné podkolienky v klasickej bielej farbe. Potom už len vybrať správne lodičky a hotovo.

Jednoduchšie to majú mladí muži ktorým stačí, podobne ako ich veľkému ockovi, oblek s bielou košeľou. Vhodný je motýlik alebo aj mini kravata.

Napíš komentár