Dlhé spoločenské šaty

Dlhé spoločenské šaty sú považované za klasiku už po niekoľko rokov. Na plesoch a iných dôležitých spoločenských akciách najčastejšie vidíme dámy pravé v dlhých honosných róbach ktoré boli starostlivo vybrané a zrejme mnohé boli aj hriešne drahé. Investovať sa však oplatí pretože odmenou vám budú šaty ktoré vydržia viac než len jednu sezónu.

Tento druh šiat je bohatý na rôzne farby a strihy. Fantázii sa medze nekladú a obzvlášť to platí pri móde a šatách. Dlhé šaty sú fialové, červené, čierne, žlté alebo aj neónovo ružové. Strih si vyberte podľa svojej predstavy a dolaďte ich s postavou. Rozhodne si vyberie každá žena. V ponuke sú napríklad šaty na tenké tzv. špagetové ramienka, na hrubšie ramienka, šaty bez ramienok, šaty bohato nariasené, šaty ozdobené štrasovými doplnkami či šaty z rôznych látok. V lesklej zaručene oslníte svoju osobnosť. Štýlové sú aj asymetrické tvary a korzety pre štíhly driek.

Dlhé spoločenské šatyMedzi najobľúbenejšie šaty patria tie, ktoré sa viažu okolo krku a tým rafinovane odhalia ženský chrbát. Okrem hlbokých výstrihov sa ženám páčia aj šaty ktoré výstrih naopak nemajú, ale zato poodhalia ramená a boky. Je len na vás ktorý variant bude na vás žiariť v daný večer.

Dlhé šaty do spoločnosti ešte vôbec nemusia zatieniť vaše dlhé nohy alebo krásne sandále či lodičky. Vyberte si šaty s rázporkom ktorý decentne poodhalí vaše nohy a obuv. Mužom sa to bude zaručene páčiť.

Napíš komentár