Krátke šaty na ples

Aj napriek tomu, že klasikou na plesoch zostávajú dlhé šaty, niektoré ženy majú rady vymykanie sa štandardom a doprajú si lačné pohľady na svoj zovňajšok vďaka krátkym šatám. Trh ich ponúka vo rôznych variantoch takže sa v nich nájde každá žena.

Záujem je napríklad o šaty s bohatým riasením, ale podmienkou pre ich nosenie je to, že musia žene dokonale sadnúť na jej typ postavy. Sú teda vypasované a zvýrazňujú siluetu. Podobne sú na tom aj šaty na ramienka (či už tenké alebo hrubšie a výraznejšie).

Prevažujú šaty s hlbokými výstrihmi, no vôbec nič nepokazíte šatami bez výstrihu. Sú decentné, jemne odhalia vaše ramená a prekvapivo strih môže zvýrazniť prsia viac než hlboký dekolt.

kratke saty na plesFarba krátkych šiat môže byť v podstate akákoľvek – v žiarivých farbách leta a exotiky na seba zaručene upútate pozornosť. Mladé slečny si môžu dovoliť aj ostrú červenú. Tá pristane aj brunetkám aj blondínkam. Pre ešte výraznejší efekt zvoľte lesklé látky.

Na záver treba myslieť na doplnky. Dokážu šaty nielen skrášliť ale nevhodný výber ich pokazí a vy tak máte po dobrej nálade z plesu. Kabela je stredne veľká a topánky by nemali byť extra vysoké pokiaľ patríte medzi parketové tigrice.

Napíš komentár