Krátke spoločenské šaty

Pomaly začína jar, teplo sa nezadržateľne blíži, prichádza čas príjemných letných večierkov a posedení v baroch kam sa dlhé šaty jednoducho nehodia. Zvoľte krátke spoločenské šaty v ktorých zažiarite a bude hviezdou akcie.

Dalo by sa povedať, že do tejto kategórie patria koktailové šaty a všetky ostatné šaty ktoré sú od nich kratšie. Môžu byť niekedy až veľmi vyzývavé a preto na vás prilákajú zvedavé pohľady. Zaručene budete nezabudnuteľná.

V predajniach nájdete určite to, čo vašej postave pristane a hodí sa nielen k obľúbenej kabelke, ale aj k lodičkám. Neváhajte experimentovať s mierne priesvitnými šatami, ale pozor! Musí byť vo farbe šiat – inak by mohli vaše nohavičky nevkusne „svietiť“ a nežiadúce pohľady predsa nechcete. V dobrej predajni vám personál ochotne poradí a pomôže s výberom.

Krátke spoločenské šatyMožno ste ale moderná zaneprázdnená žena a na behanie po obchodoch nie je čas. V tom prípade si večer sadnite k internetu a povenujte sa webovým stránkam. Tam sú internetové obchodíky z ktorých si určite vyberiete šaty práve pre seba. Samozrejmosťou by mal byť kontakt na predajcu a veľkostná tabuľka pre lepšiu orientáciu vo veľkostiach.

Či už ste sa rozhodli pre obchodík alebo web vždy platí, že žena má vo svojom šatníku aspoň jedny takéto šaty. Sú vhodné nielen na party, ale aj na ples alebo svadbu vašej kamarátky.

One Response to “Krátke spoločenské šaty”

  1. Nika Pisarčíková on február 12th, 2013 at 13:48

    mala by som záujem o šaty 😀 kolko stoja..?

Napíš komentár