Krátke svadobné šaty

Niektorým nevestám sa nepáčia klasické, tuctové svadobné šaty ako dosť dobré na sobáš. Deň svadby má predsa byť jediným dňom v živote ženy a teda by mal byť výnimočný. A najmä podľa predstáv konkrétnej nevesty. Niektoré preto siahnu po niečom inom, netradičnom.

V podstate všetky svadobné šaty sú dlhé, majú korzet a potom sukňu ktorá je rôzne strihaná, zopnutá, ozdobená a nariasená. Ale čo tak skúsiť niečo úplne iné? Výzvou sú krátke svadobné šaty. Tie si získavajú čoraz viac žien a pomaly sa dostávajú do povedomia aj takým ženám, ktoré ich nikdy nechceli. Majú svoje čaro!

Krátke svadobné šatyKrátke svadobné šaty môžu byť buď z jemného vzdušného materiálu a teda sa budú dať použiť aj inokedy, alebo môžu mať taktiež korzet, len sukňa bude kratšia a inak strihaná. V každom prípade vyniknú najmä nevestine nohy a topánky ktoré sú inak schované.

Mimoriadne trendy sú šaty s postupným predĺžením – vpredu sú krátke niekde do polovice stehien a potom sa postupne predĺžia a vzadu ich zakončuje dlhá vlečka. Ukážu mimoriadne krásne a sú krátke a dlhé zároveň. Určite vám pristanú! Dostanete ich nielen u krajčírky, ale ponúkajú ich už aj svadobné salóny.

Napíš komentár