Lacné spoločenské šaty

Spoločenské akcie sú mnohokrát jednorazovou záležitosťou a niekedy je predsa len zbytočné nechať veľa peňazí v obchode za šaty ktoré budete mať na sebe len raz, v jeden večer na jednej akcii. Ak viete, že ide napríklad o firemný večierok a je vám trápne obliecť si opäť tie šaty ktoré ste už mali na konferencii kúpte si nové, ale lacné.

Možností je hneď viacero. Tou prvou je bazár kde nájdete šaty z druhej ruky za veľmi priateľné ceny. A možno natrafíte na šaty ktoré sú úplne nové len majiteľke nesedia (boli jej napríklad kúpené ako darček) a tak ich predáva. Často sa takýmto predajom dajú odchytiť naozaj dobré, niekedy aj značkové kúsky.

Lacné šatyDruhou možnosťou je čínsky obchod ktorý máte zaručene hneď za rohom svojej ulice. Aj v „číňakoch“ predávajú celkom zaujímavé šaty do spoločnosti ktoré keď skombinujete s vhodnými doplnkami a pridáte vkusné logičky, budete hviezdou.

Posledná možnosť je internetový obchod. V ňom nájdete šaty na rôzne príležitosti a vo rôznych štýloch – krátke, jednofarebné, dlhé, nariasené, bez ramienok a pod. Pri takomto nákupe však počítajte s tým, že možno vaše šaty nebudú mať na sklade a tak sa čas objednávky predĺži. Preto ak viete o danej spoločenskej udalosti dopredu hľadajte všetky potrebné veci vopred.

 

Napíš komentár