Plážové šaty

Chystáte sa na dovolenku pri mori? Dúfam, že medzi vašou batožinou nechýbajú moderné plážové šaty.  Plážové šaty sú vhodnou voľbou na nosenie počas horúcich letných dní. Zvyčajne sú ušité z ľahkých až priesvitných materiálov. Čo sa týka dĺžky a farby šiat je rôzna. Záleží len na vás akú dĺžku a farbu šiat zvolíte.Plážové šaty by mali ladiť s plavkami, žapkami i kabelkou. Pri výbere šiat na pláž voľte pestré svetlé farby. Šaty čiernej či tmavo modrej farby nie sú vhodné na letné dni. Trendom tejto doby sú šaty pestrých farieb zdobené netradičnou a originálnou podtlačou.

Ako sme už spomenuli, dĺžka šiat môže byť rôzna, a tak môžeme plážové šaty rozdeliť na:

–          mini šaty, ktoré dosahujú len minimálnu dĺžku a zabezpečia vám maximálny pocit pohodlia počas nosenia. Mini šaty sú hitom tejto sezóny, v mnohých prípadoch sa veľmi podobajú predĺženým topom.

–          šaty polodlhej a dlhej dĺžky sú vhodné pre plnoštíhlejšie ženy, ktoré potrebujú zakryť širšie nohy.

Plážové šaty

Módnym hitom tejto letnej sezóny je taký typ plážových šiat, ktorých strih je na jedno rameno. Takýto strih vyzerá absolútne perfektne a neodolateľne.

V dnešnej dobe si môžete vyberať plážové šaty rôznej dĺžky, strihu a farebného prevedenia. Aby ste na pláži vyzerali neodolateľne a zaujali každý pohľad vyberte si šaty na pláž, ktoré sa vám páčia a ktoré vám dokonale sedia.

 

 

Napíš komentár