Plesové šaty

Predaj plesových šiat

Plesové šaty

Aj Vám sa určite stalo, že ste mali naplánovaný ples, ktorý sa nekompromisne blíži, avšak Vy stále nemáte šaty a predsa a chcete stať kráľovnou plesu. Otázkou sa stáva, aké šaty si na ples vybrať? V tomto článku Vám skúsime priblížiť pár rád pri výbere plesových šiat, ktoré z Vás spravia očarujúcu dámu, z ktorej nik nestrhne zrak.

Pri výbere správnych plesových šiat treba vždy dbať na postavu. Nie každá žena ju má rovnakú a preto je potrebné byť pri výbere opatrný. Jedna dáma môže vyzerať v tých istých šatách perfektne, ale naopak druhej nemusia vôbec dobre sadnúť. Pre nízke dámy odporúčame šaty, ktoré sú v páse predelené. K nim sa určite hodia topánky na vysokom podpätku, aby sa dáma necítila príliš malá. Ženy, ktoré sú vysoké a štíhle si môžu dovoliť takmer každý druh šiat, dôležité však je aby neboli ani o číslo väčšie, ale ani menšie. Pre ženy s menším poprsím odporúčame šaty s ozdobou na vrchnej časti, a skúste použiť podprsenku so zväčšujúcim efektom.

Pri doplnkoch ku šatám nebuďte príliš prieberčivá. Snažte sa držať jedného materiálu a jedného typu prsteňov, náušníc, náhrdelníkov a náramkov. S doplnkami to veľmi nepreháňajte. Už so samotného názvu vyplýva, že by Vás mali len dopĺňať a nie celú tvoriť. Perfektne Vás bude taktiež dotvárať aj Váš účes. Snažte sa čo najviac experimentovať, aby ste vyzerali perfektne, ale zároveň zaujímavo. Pokiaľ sa bojíte upravovať si účes sama, zverte Vaše vlasy do rúk profesionálnym kaderníkom.

Aby ste sa stali ideálnou kráľovnou plesu musíte zaujať celkom, nielen šatami. Snažte sa po celý večer vyzerať čo najelegantnejšie, dodržiavať spoločenskú etiketu a samozrejme snažte sa v každej situácii usmievať. Šaty na plese niesu všetkým.

Napíš komentár