Predaj spoločenských šiat

Predaj spoločenských šiat

Predaj spoločenských šiat

Vybrať spoločenské šaty na určitú príležitosť nieje vždy ľahkou záležitosťou. Mnoho žien sa častokrát nedokáže jeden deň strávený v obchodoch vôbec rozhodnúť a potrebujú na to oveľa viacej času. Dnes Vám ponúkneme pár tipov a rád pri výbere tých správnych spoločenských šiat práve pre Vás.

Každá žena má na tele určite nedostatky a naopak miesta, ktoré sú priam dokonalé. Pri každom výbere je vždy potrebné pozerať sa na tieto dva faktory, ktoré ovplyvňujú úplne všetko.

Pokiaľ disponujete plnými bokmi a stehnami, Vaše šaty by nemali siahať vyššie ako pár centimetrov nad kolená. Snažte sa čo najviac vyhýbať sukniam, ktoré sú príliš nadýchané. Nechajte naopak vyniknúť Váš výstrih, alebo poprípade odhaľte krásne ramená.

V prípade širšieho pásu by ste mali dbať na to, aby ste prostredníctvom šiat predĺžili Váš trup, čím odpútate pohľad na samotný pás. Orientujte sa najmä na spoločenské šaty buď s podsadeným, alebo s empirovým pásom.

Ak ste dáma s menším poprsím, snažte sa čo najviac vyhýbať šatám s príliš hlbokým výstrihom. Voľte skorej druhy, ktoré majú na výstrihu určitú ozdobu, akou je napríklad ozdobná mašľa.

Pokiaľ naopak disponujete väčším poprsím držte sa najmä sukničiek v tvare A, pár centimetrov nad kolená. Týmto dosiahnete určitú rovnováhu medzi všetkými partiami tela.

Ak ste príliš štíhla, snažte sa na seba nahodiť viacej vrstiev a druhov oblečenia. Najideálnejším riešením je cez šaty prehodiť ešte vkusnú bundičku, alebo sveter. Ak máte príliš tenké nohy, voľte skorej dlhé sukne.

Dúfame, že sme Vám prostredníctvom tohto článku pri Vašom výbere pomohli a taktiež ušetrili určitý čas.

Napíš komentár