Šatník úspešnej ženy


Podnikáte a ste úspešná? V práci sa vám darí a postupujete z miesta na miesto čoraz vyššie? S postupom pracovného miesta sa aj váš šatník musí meniť i rozširovať.

Na pracovných stretnutiach či prezentáciách je dôležité nielen vaše vystupovanie ale aj celkový dojem, ktorý dotvára i vkusné a luxusné oblečenie. Veď nenadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka.

Pracovné prezentácie, stretnutia, firemné večierky a rôzne spoločenské udalosti sú významné udalosti, na ktoré je potrebné vkusne sa obliecť. Bežne do práce nosíme elegantný kostým doplnení blúzkou. Ale čo si obliecť na dôležité pracovné stretnutie, na ktorom chcete zažiariť? Odpoveď znie: elegantné biznis šaty, v ktorých sa budete cítiť jedinečne.

Súčasťou pracovného života sú aj rôzne firemné večierky. Na takúto príležitosť je dobré zvoliť spoločenské alebo kokteilové šaty. Výber farby šiat je len na vás a vašom vkuse. Ak sa však neviete rozhodnúť, kokteilové šaty čiernej farby určite nesklamú a ak zvolíte zaujímavé doplnky, nemusíte sa báť toho, že budete pôsobiť fádne. Už len navštíviť kadernícky salón, kde vám kaderníčka z vlasom vykúzli zaujímavý spoločenský účes.

Ak vás však niektorí z obchodných partnerov pozve zahrať si s ním napr. golf alebo niekam na víkend do prírody obliecť si kostým neprichádza do úvahy. V tomto prípade nič nepokazíte vkusnými rifľovými nohavicami, jednoduchým topom v kombinácií s botaskami alebo lodičkami s nízkym podpätkom. K obľúbeným značkám rifľových nohavíc patria Pepe Jeans.

Napíš komentár