Spoločenské šaty pre moletky

Ženy ktoré sa vyznačujú plnšími tvarmi už dávno nemajú problém nájsť si pekné šaty do spoločnosti na rôzne príležitosti. Mnohé obchody nielen na internete, ale aj tie klasické „kamenné“, ponúkajú širokú škálu šiat pre moletky. Sú im prispôsobené nielen farbou, ale aj strihom.

Ako prvá vás určite napadla čierna farba pretože ako je všeobecne známe, čierna farba opticky zoštíhľuje a moletka sa tak cíti lepšie. Áno, pri šatách väčších čísel dominuje čierna, no je mnohokrát vkusne a štýlovo kombinovaná s inými farbami. Veď nejdeme predsa na pohreb aby bolo všetko zladené dočierna. Čierna sa dobre používa ako podklad a na nej je biela vzorka. Moderná je taktiež kombinácia s jemnou oranžovou alebo inou farbou.

Vecerne saty pre moletkyPokiaľ ide o dĺžku ženy plnších tvarou uprednostňujú šaty dlhého strihu alebo kratšie po lýtka. Je len na vás aké si vyberiete, no kľudne stavte svoj výber na šaty po lýtka a to najmä vtedy, keď ich máte štíhlejšie. V takých šatách zaiste zažiarite.

V dobrej predajni vám ochotne pomôže s výberom personál, prípadne luxusnejšie predajne majú aj vlastného krajčíra alebo krajčírku takže aj prípadná úprava je možná rovno na jednom mieste pri kúpe. Ak však nakupujete cez internet vedzte, že k výberu tých správnych šiat potrebujete vedieť typ svojej postavy a to, čo chcete na sebe ukázať. Ženy s väčšími prsiami rady volia plnší výstrih ktorým na seba môžu pritiahnuť pozornosť. Rozhodne sa však vyhnite šatám s lodičkovým výstrihom – ten vás v ramenách ešte viac rozšíri.

Doplnky a obuv – to všetko je na vašom vkuse.

Napíš komentár