Spoločenské šaty XXL

Nevyzeráte práve ako modelka z katalógu, na ktorej spoločenské šaty vyzerajú perfektne, ale to nevadí. Ak vás trápi tých pár kíl navyše nerobte si starosti aj vy môžete mať krásne spoločenské šaty , po ktorých túžite. V dnešnej dobe už nie je problém kúpiť si spoločenské šaty veľkosti XXL. Trh so spoločenskými šatami sa prispôsobuje zákazníčkam a tak sa nemusíte báť a problém pri výbere spoločenských šiat väčších veľkostí by ste nemali mať.

Spoločenské šaty XXLPri výbere spoločenských šiat veľkosti XXL je však potrebné dodržiavať niekoľko zásad. K najdôležitejším patrí zásada zviditeľniť to čo má byť videné a zakryť prípadné nedostatky postavy. Zásadne s snahe zakryť vašu postavu nedávajte na seba niekoľko vrstiev oblečenia a taktiež voľné oblečenie vás urobí ešte väčšou. Zapínanie šiat je zvyčajne riešené šnurovaním, takže v niektoré partie je možné stiahnuť viac a niektoré nechať naopak uvoľnené. Ženy s väčším poprsím by sa mali vyhnúť korzetovým šatám bez ramienok, poprípade šatám na tenké ramienka. Takéto šaty ich poprsie iba zväčšia. Vyberať by si mali spomedzi šiat so širšími ramienkami a výstrihom v tvare písmena „V“. Poprsie v takýchto šatách bude vyzerať prirodzene.

Dôležité pravidlo! Neriaďte sa zásadou, že v čiernych šatách budete pôsobiť štíhlejšie a vyberte si spoločenské šaty vo vašej obľúbenej farbe.

Napíš komentár