Spoločenské šaty Žilina

Každému z nás sa aspoň niekoľko krát do roka naskytne príležitosť spoločensky sa obliecť. Pre pánov, ktorý majú oblek zavesení v skrini by pripraviť sa na spoločenskú udalosť nemal byť problém. Ťažšie to majú určite dámy. Nie každá z nás má v skrini spoločenské šaty, ktoré by boli vhodné na každú spoločenskú udalosť, a preto mnohé dámy využívajú najradšej služby svadobných a spoločenských salónov, kde si môžu požičať vhodné spoločenské šaty.

Dámy a slečny žijúce v meste Žilina alebo v jej blízkom okolí si majú možnosť požičať spoločenské šaty v rôznych svadobných a spoločenských salónoch v centre i mimo centra mesta.

Požičať si spoločenské šaty v Žiline môžete v týchto najznámejších salónoch:

–          Svadobný salón Bibiana, ktorý nájdete v centre mesta na ulici Daniela Dlabača,

–          Salón Vanesa, ktorý sa nachádza taktiež v centre mesta na ulici Horný Vál, na tejto ulici môžete nájsť aj svadobný salón Gabrielle´s Style,

–         Svadobný salón Orchidea Wedding Fashion, so sídlom na Kragujevskej ulici,

–         Svadobný salón Dagmar nachádzajúci sa taktiež v blízkosti centra mesta na ulici s názvom Národná,

–         Svadobný salón Hella, so sídlom na ulici Národná.

Každý s týchto salónov ponúka svadobné i dámske spoločenské šaty rôznych modelov. V ponuke nájdeme aj pánske obleky, kravaty, manžetové gombíky a rôzne módne doplnky pre dámy, od topánok, bižutérie, kabeliek až po gélové podprsenky.

 

Napíš komentár