Strihy na šaty

Ak patríte medzi šikovné krajčírky alebo máte šitie šiat ako hobby určite ste už niekedy hľadali zdroje svojich inšpirácii. Strihy šiat sú to najdôležitejšie, čo pri šití šiat potrebujete.  Ak ste mamička na materskej a nudíte sa dokonca si takýmto spôsobom dokážete privyrobiť popri materskej. Poprípade ušijete niečo svojmu dieťatku.

Strihy na šaty alebo iné oblečenie nájdete v ženských magazínoch alebo špeciáloch pre šikovné ruky. U nás však takéto časopisy nie sú veľmi rozšírené. Ak preto máte v zahraničí známych, ktorý by vám mohli takéto časopisy zaobstarať máte vyhraté. Najlepšie strihy na šaty, teda najmodernejšie modely nájdete v západných krajinách. Rakúsko, Nemecko alebo Taliansko sú výbornými zdrojmi pre takéto časopisy.

Internet nám taktiež vie dobre poslúžiť. Samozrejme na Slovensku nemáme portál zameraný na databázu strihov na oblečenie avšak v zahraničí vzniklo niekoľko stránok, kde nájdete zdroj inšpirácie na akékoľvek oblečenie.  Nepotrebujete ani ovládať cudzí jazyk. Navigácie sú intuitívne.  Vyskúšať môžete napríklad stránku m-sewing.com

 

Napíš komentár