Svadobné šaty na mieru

Celý svadobný deň by mal byť presne podľa predstáv nevesty a inak to nie je ani pri svadobných šatách. Tie má nevesta tiež dopredu premyslené a už sa v nich vidí. Horší prípad je však vtedy, ak v salóne také šaty nemajú a termín sobáša sa nezadržateľne blíži. Ak sa nevesta nechce vzdať svojich vysnených šiat vyberie si také, ktoré budú na mieru.

Svadobné šaty na mieru majú svoje mnohé výhody ale treba mať na pamäti fakt, že pri ich zrode stojí krajčírka a tá by mala byť v prvom rade skúsená a šikovná. Žiadna nevesta totiž nechce svadobné šaty ktoré budú iné než mali v skutočnosti byť.

Ušité šaty budú presne na vašu postavu. Olemujú vaše miery a krivky a len vy si poviete aké budú. Sama nevesta si volí každý detail – spôsob zapínania, možnosť odopnutia vlečky, rozmiestenie perličiek, ružičiek a iných doplnkov. Vyberá si strih, či pôjde o šaty s ramienkami alebo o asymetrický strih s bohatým riasením. Fantázii sa jednoducho medze nekladú.

Hovorí sa, že ušitie svadobných šiat je finančne náročné ale nie vždy je to pravda. Po zvážení ceny sa niekedy oplatia šaty na mieru. V každom prípade, záruka jedinečných štýlových šiat je na nezaplatenie. Niektoré nevesty používajú službu šiat na dobierku: pošlú svoje miery odmerané krajčírskym metrom a obratom o niekoľko dní obdržia svoje svadobné šaty.

Pre úplnú dokonalosť dajte ušiť oblek pre ženícha aby ste boli jedinečným párom.

Napíš komentár