Svadobné šaty pre moletky

Nie vždy má nevesta štíhly driek a diéty nemusia zabrať a navyše niektoré ženy s nimi nemajú dobré skúsenosti. A v konečnom dôsledku načo sa meniť keď muž snov sa našiel a blíži sa termín svadby. Možno predpokladáte, že výber šiat bude trošku komplikovanejší ale opak je pravdou. Salóny svadobných šiat myslia aj na moletky a ponúkajú moderné strihy ktoré sadnú ako uliate, dokonca aj opticky zoštíhlia a neveste tak pomôžu cítiť sa skvelo. Niektoré sa dokonca špecializujú na plnšie dámy a ponúkajú šaty iba pre bacuľky.

Svadobné šaty pre plnšie nevesty sú prispôsobené nielen strihom, ale aj doplnkami. Rozhodne nie sú vyčačkané ružičkami a množstvom čipiek pretože to šatám pridáva objem. Skôr je látka jemná a vzdušná. Čipka, perličky a iné ozdôbky sú minimalizované.

Svadobné šaty, moletkyVýstrih má zvýrazniť plný dekolt ale zároveň nesmie ešte viac rozšíriť. Moletkám sa nehodí tzv. lodičkový výstrih (moletnejšiu ženu ešte viac rozšíri), prednosť sa pri výbere dáva skôr výstrihu do oblúka. Populárny je aj výstrih v tvare písmena „V“.

Ak si náhodou v salóne nevyberiete tie svoje, skúste renomovanú krajčírku ktorá má skúsenosti so svadobnými šatami a poradí vám čo bude najlepšie. Budete tak mať nielen šaty na mieru, ale svojím strihom a štýlom budú jedinečné podľa vašich predstáv.

Napíš komentár