Svadobné šaty pre tehotné ženy

Dnes so svadobnými šatami pre budúce mamičky už nie sú také problémy ako kedysi. Predtým sa bruško viac maskovalo a budúca nevesta ho chcela silou mocou zakryť akoby sa za materstvo z rôznych dôvodov hanbila. Momentálne sa však mamičky hrdo fotia aj s väčším bruškom a svoje nadšenie s materstva neskrývajú.

Ak vás partner požiadal o ruku práve teraz, keď čakáte bábätko, buďte šťastná. Všetky starosti za vás vyriešia vo svadobnom salóne bez problémov. Stačí už len stanoviť termín svadby a sústrediť sa na to, že na svadbe budete traja a tak počítajte s možnosťou, že bruško do toho veľkého dňa D ešte podrastie.

Ideálny je strih ktorý bude ešte trošku voľný a poskytne vám dostatočné pohodlie počas celej slávnosti. Voľné šaty sú nevyhnutné najmä v druhom a treťom trimestri. Veľmi populárne sú šaty z jemného materiálu ktorý je vzdušný a pohodlný. Zároveň sa v ňom budete cítiť dobre.

O šatách už zrejme máte svoje prvé predstavy. Tie sa doladia ak vstúpite do obchodu so svadobnými šatami. Ten správny svadobný salón na úrovni má ochotný personál ktorý vám pomôže a poradí pri výbere.

Svadobne saty pre tehotneTehotné nevesty siahajú po farbe označovanej ako „off white“ ktorá sa podobá na odtieň slonovej kosti. Čoraz viac sa však prichádza na to, že takejto neveste pristane aj žiarivá snehobiela farba v ktorej žena vždy krásne vynikne a zažiari. Vyberte si teda odtieň podľa svojho gusta. Jednou z možností je aj návšteva krajčírky.

Na záver nezabudnite na doplnky. Závoj si zvoľte radšej kratší pretože je praktickejší. Topánky by mali byť, pochopiteľne, pohodlné.

Napíš komentár