Tehotenské šaty

Budúce mamičky majú v dnešnej dobe na výber z veľkého množstva modelov tehotenského oblečenia, ktoré je pohodlné a zároveň moderné i sexi. Netreba sa vzdať ani obľúbených šiat či sukní. Počas letných mesiacov sú na nosenie najvhodnejšie tehotenské šaty. Veľmi zaujímavo a trendovo vyznejú viazacie šaty na chrbte s decentným výstrihom.

Ideálnym doplnkom k týmto trendy šatám je svetrík kratšieho strihu so zaväzovaním v oblasti pŕs. V móde sú aj svetríky dlhšieho strihu, ktoré veľmi pekne zakryjú celé bruško.

Základným pravidlom pri výbere tehotenského oblečenia je:Tehotenské šaty

  • elastický materiál,
  • dlhší strih,
  • riasenie, ktoré sa dokonale prispôsobuje rastúcemu sa brušku,
  • ozdobné prvky pod prsiami.

Tieto zásady platia aj pri výbere tehotenských šiat. V dnešnej dobe majú budúce mamičky k dispozícií špeciálne obchody s tehotenským oblečením. Takže nemusíte sa báť, aj dámy s bruškom môžu vyzerať štýlovo.

Ak sa vo vašej blízkosti obchod s tehotenským oblečením nenachádza nebuďte zúfalá. V dnešnej modernej dobe je všetko na internete, a to sa týka aj tehotenského oblečenia. Z pohodlia svojho domova si môžete poprezerať širokú ponuku oblečenia na niektorom z internetových portálov, ktoré sa predajom tehotenského oblečenia zaoberajú.

Tehotenské šaty

Tehotenské šaty

 

 

 

 

Napíš komentár